vectra / portal stoczniowy

Impreza największej europejskiej organizacji MMA powraca do gdańsko-sopockiej Ergo Areny. Gala KSW 49 tym obiekcie 18 maja będzie turniejem czołowych zawodników mieszanych sztuki walki. Transmisję tej emocjonującej imprezy obejrzą na żywo, w jakości HD, także abonenci Vectry. Dziś operator rozpoczął sprzedaż dostępu do gali w systemie pay-per-view w cenie 39,99 zł.

W walce wieczoru o pas kategorii średniej zmierzą się Michał Materla i mocno kopiący anglik Scott Askham. Pasa wagi półśredniej bronić będzie Roberto Soldić, w starciu z gdynianinem Krystianem Kaszubowskim. W hitowej walce, na szczycie kategorii ciężkiej w Polsce, Karol Bedorf przywita w klatce KSW byłego czempiona rosyjskiej organizacji M-1 Global, Damiana Grabowskiego.

Wszystkie pojedynki wieczoru abonenci telewizji cyfrowej Vectry będą mogli obejrzeć na żywo w systemie pay-per-view. Dostęp do usługi przygotowano w dwóch atrakcyjnych cenach. W przedsprzedaży, która trwa od dziś 13 maja do piątku 17 maja 39,99 zł, w sprzedaży w dniu gali w sobotę 18 maja 49,99 zł.

Zakupów można dokonywać telefonicznie pod numerem 601 601 601, elektronicznie poprzez stronę internetową Vectry oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta. Całość imprezy z polskim komentarzem oraz Studiem Sportowym Vectra udostępni wyłącznie w jakości HD na kanale 258. Start o godzinie 19:00 (studio), o 19:00 pierwsza walka, następnie o 20:00 otwarcie gali oraz główna walka.

Źródło: Vectra.