Motus Hulajnoga Elektryczna / smartportal.pl

Do oferty Plusa trafiła hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Power. To świetna okazja dla wszystkich, którzy rozważają taki zakup, a będzie można ją nabyć również w sprzedaży ratalnej wraz z ofertami abonamentowymi Plusa, a także w Plushu.

Wiosna w pełni, a coraz więcej osób decyduje się na zakup hulajnogi elektrycznej, jako alternatywnego środka transportu. W Plusie pojawił się właśnie Motus Scooty 8,5 Power, który idealnie sprawdzi się podczas miejskich wypadów na miasto, choć nie tylko.

Scooty 8,5  Power należy do najmocniejszej hulajnogi elektrycznej oferowanej przez markę Motus. W szczytowym punkcie poboru mocy do dyspozycji jest aż 700W, dzięki którym bez większych problemów można pokonać napotkane podczas jazdy przeszkody. Z kolei podczas typowej jazdy, moc hulajnogi będzie kszałtowała się na poziomie 500 W.

Dystans, który można pokonać na jednej baterii to 20 – 30 kilometrów, w zależności od warunków i podłoża, po jakim się jedzie. Dzięki wymiennemu ogniwu baterii o pojemności 6400 mAh, zasięg ten można zwiększyć, a to oznacza, że nie straszne będą dojazdy do szkoły, uczelni czy pracy.

Motus Scooty 8,5 Power pozwala w trybie Sport rozwinąć prędkość do 25 km/h. W pozostałych trybach, a więc „Normal” będzie to do 20 km/h a w „Easy” do 12 km/h. Ciekawie rozwiązano kwestię hamowania, co można robić to na trzy sposoby. Do dyspozycji jadącego jest hamulec tarczowy w tylnym kole, uruchamiany rączką przy kierownicy, można też hamować silnikiem i wreszcie naciskając stopą tylny błotnik i wywierając nacisk na tylne koło.

Motus Scooty 8,5 Power został wyposażony w duże, 8,5-calowe pompowane koła, dzięki którym pokona nawet bardziej wymagające podłoże. Producent wyposażył hulajnogę w przednie i tylne światła, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Na kierownicy znalazł się też wyświetlacz LED, który pokaże aktualność prędkość, bieg oraz poziom naładowania akumulatora.

Nie zapomniano także o ułatwieniu transportu hulajnogi elektrycznej, bowiem Scooty 8,5 Power można złożyć u podstawy kierownicy, dzięki czemu przechowanie lub przewożenie sprzętu będzie bardziej komfortowe.

Hulajnogę Motus Scooty 8,5 Power można zakupić w ofercie Plusa zarówno sklepie internetowym z płatnością gotówką przy odbiorze sprzętu, jak i w sprzedaży ratalnej z ceną początkową już od 1 zł.

Więcej informacji o ofercie jest na stronie internetowej plus.pl

Źródło: Plus.